41

Biznes Raty w Meritum Banku

Meritum Bank wprowadza do oferty innowacyjne rozwiązanie umożliwiające sprzedaż ratalną dla firm – Biznes Raty. To pierwszy tego typu produkt w Polsce, który zapewnia nowy sposób finansowania bieżących potrzeb klientów biznesowych. Bank umożliwia skredytowanie kupowanego towaru o wartości do 300 tys. zł, na okres do 120 miesięcy.

Biznes Raty to produkt dla firm zajmujących się handlem w obszarze B2B: specjalistycznych sklepów, salonów i hurtowni, także tych działających w obszarze e commerce, które kierują swoją ofertę do przedsiębiorców. Dzięki rozwiązaniu Meritum Banku mogą one zapewnić swoim klientom szybki i prosty sposób finansowania oferowanego sprzętu, co z kolei przekłada się na potencjalnie większe obroty i zyski.

Biznes Raty umożliwiają sfinansowanie zakupu nowych i używanych towarów, a także uzyskanie dodatkowej gotówki na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością (do 10 proc. kwoty przeznaczonej na zakup towaru). Maksymalna kwota kredytu wynosi 300 tys. zł, a jego spłata może być rozłożona nawet na 120 miesięcy (10 lat). Umowa ratalna jest zawierana w punkcie sprzedaży bez konieczności odsyłania klienta do Banku.

System umożliwia wystawianie faktury za produkt finansowany kredytem, a wszystkie koszty związane z finansowaniem można wpisać w koszty prowadzonej działalności gospodarczej. Oferta Meritum Banku dostępna jest także w naszym portalu Investto.pl.

Pokaż Komentarze

Brak odpowiedzi

    Zostaw komentarz